Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği

5
(1)

Buca Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 48 82

Buca Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Yol Tarifi

Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği

Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Buca – İzmir olan Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği, işletmesine (0232) 420 48 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Yorumları :

  1. Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı, 1998 yılında kurulmuştur. Anabilim Dalımızda 5 Yardımcı Doçent Doktor, 1 Öğretim Görevlisi ve 1 Araştırma Görevlisi olmak üzere 7 öğretim elemanı görev yapmaktadır. ÖSS sınavında Eşit ağırlık puan türüyle öğrenci kabul eden Anabilim Dalımıza 90 örgün, 90 ikinci öğretim olmak üzere her yıl ortalama 180 öğrenci kayıt yaptırmaktadır. Anabilim Dalı mezunlarımız Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı Resmî ve Özel Eğitim Kurumlarında Okul Öncesi Öğretmeni olarak görev almaktadır.

Yoruma kapalı.