Duru Market

5
(2)

Buca Duru Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. No:47, Buca – İzmir

Telefon : 0536 881 04 41

Buca Duru Market Yol Tarifi

Duru Market

Duru Market İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. No:47, Buca – İzmir olan Duru Market, işletmesine 0536 881 04 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Duru Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Duru Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Duru Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Duru Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Duru Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Duru Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Duru Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Duru Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Duru Market Yorumları

  1. Boş çıkılmayacak tertipli düzenli temiz uygun fiyatlı büyük marketler gibi kampanyalarda yapan bir yer üstelik güleryüzlü market sahibide var daha ne olsun ????

  2. Mahalle bakkalı gibi, aile tarafından yani karı, koca tarafından işletilen, ihtiyaçlarınızı karlılayabileceğiniz, uygun fiyatlı, sağlıklı, güvenilir bir market. Özellikle işletmecilerin ilgisi, alakası, dürüstlüğü ve güleryüzlü insanlar olduklarını da özellikle belirtmek isterim.

Yoruma kapalı.