Dry Lounge Berlin

5
(18)

Dry Lounge Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jägerstraße 63B, Berlin – Germany

Telefon : 030 30608847

Dry Lounge Berlin Yol Tarifi

Dry-Lounge Berlin

Dry Lounge Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jägerstraße 63B, Berlin – Germany olan Dry Lounge Berlin, işletmesine 030 30608847 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dry Lounge Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dry Lounge Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dry Lounge Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dry Lounge Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dry Lounge Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dry Lounge Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dry Lounge Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dry Lounge Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dry Lounge Berlin Yorumları

  1. Onları “şimdi bize ulaşın” düğmesine yazdım ve 20 dakika içinde bana bir yıkama ve kıvrılma yapmak için uygun olduklarını bildirmek için yazdılar. Bu yüzden oraya yürüdüm ve beni karşıladılar ve bir şey içmek ister miyim diye sordular. Türk stilist saçlarımı yıkadı ve saçlarımı fön makinesi ve fırçayla kıvırdı. İNANILMAZ çıktı! Saçlarımın nasıl çıktığını seviyorum. Burası tamamen herkese tavsiye ederim!

  2. Janko çok deneyime sahip bir profesyonel, çok iyi tavsiye edilecektir. Sonuçlardan memnunum. Çok teşekkür ederim

  3. Burada hiçbir zaman mükemmel bir saç kesimi alırsınız ve kesinlikle profesyonel ve dostça servis edilir.

  4. Janko çok başarılı, yaratıcı ve yetenekli. En son teknikleri sanatsal beceriyle birleştirir ve her zaman günceldir – iltifatlar! 25 yıldır saçımı ona emanet ediyorum!

Yoruma kapalı.