53 Emlak & İnşaat

5
(52)

53 Emlak & İnşaat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 206/31. Sk. No 1/A, Buca – İzmir

Telefon : 0552 649 53 53

53 Emlak & İnşaat Yol Tarifi

53 EMLAK & İNŞAAT

53 Emlak & İnşaat İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 206/31. Sk. No 1/A, Buca – İzmir olan 53 Emlak & İnşaat, işletmesine 0552 649 53 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca 53 Emlak & İnşaat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan 53 Emlak & İnşaat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 53 Emlak & İnşaat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak 53 Emlak & İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan 53 Emlak & İnşaat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. 53 Emlak & İnşaat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. 53 Emlak & İnşaat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada 53 Emlak & İnşaat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca 53 Emlak & İnşaat Yorumları

  1. Reis gördüğüm en iyi hizmet diyebilirim aracıyla ev ev akşama kadar gezdirdi bizi ????????

  2. Tanrılara yaraşır bir emlak hizmeti. İşlemler tamamlandıktan 2 ay sonra bile hala yardımcı oluyorlar. Çok memnun kaldım

  3. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. En ihtiyacım olduğu dönem de istediğim kriterlere uygun ev bulmam için özveri ve değer vererek ilgiyle emek veren 53 Emlak İnşaat sizlere çok teşekkürler ????????

  4. Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet konusunda kesinlikle harikalar aylarca uğraştıktan sonra 53 Emlak ile tanıştık ve her şey çorap söküğü gibi ilerledi ayrıca Oğuzhan bey ve Murat bey her ayrıntıyla titizlikle ile ilgilendiler. Buradan tekrar teşekkür ediyorum.

  5. Evimizin satışı hızlı ve sorunsuz şekilde oldu.murat bey ve ekibi çok ilgili davrandılar.surekli iletişim halinde ve çok memnun kaldık.kendilerine tekrar çok teşekkür ediyoruz.????????????

Yoruma kapalı.