Synergy Fitness

4.6
(130)

Buca Synergy Fitness adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün mah, 268/4. Sk. No:17 A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 520 32 85

Buca Synergy Fitness Yol Tarifi

Synergy Fitness

Synergy Fitness İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün mah, 268/4. Sk. No:17 A, Buca – İzmir olan Synergy Fitness, işletmesine (0232) 520 32 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Synergy Fitness ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Synergy Fitness yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Synergy Fitness hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Synergy Fitness ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Synergy Fitness ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Synergy Fitness için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Synergy Fitness bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Synergy Fitness sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 130

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Synergy Fitness Yorumları

  1. Harika bir yer. Su pandemi doneminde temiz ve hijyenik salon arayanlar hic düşünmeden synergy fitnessa gelmeli.

  2. Salon büyük ve güzel ama, hocalar aşırı ilgisiz.Daha önce gittiğim salonlarda eğitmenler salonda dolaşıp hareketi yanlış yapanları uyarırdı ve yardım ederdi, burda eğitmenler yukarda telefonla oynuyor birşey sormak isteseniz veya çağırmak isteseniz yukarı çıkıp söylemeniz lazım ki çağırsanız bile pek yardım edeceklerini düşünmüyorum. Eğer hocalardan birinde virüs varsa virüsü yaymamak için etrafı dolaşmıyorlardır diye düşündüm ilk başta, ama hiçbiri maske bile takmıyor yani umurlarında değil, daha ilgili olurlarsa iyi olur,saygılar.

  3. Güzel temiz ve güler yüzlu bir ortam tavsiye ederim ????????

Yoruma kapalı.