Driving School Berlin

4.2
(28)

Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Annenstraße 48, Berlin – Germany

Telefon : 030 2333381

Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh Yol Tarifi

Driving School on Fennpfuhl Klaus Schmidt GmbH

Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Annenstraße 48, Berlin – Germany olan Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh, işletmesine 030 2333381 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Driving School On Fennpfuhl Klaus Schmidt Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Driving School Berlin Yorumları

  1. gerçekten iyi bir deneyimdi, Jelmer ehliyetinizi almak için sadece bir eğitmenden daha fazlasıdır, size pek çok farklı durumda nasıl araba kullanacağınızı öğretir, çok sabırlıdır ve olmanız gereken tüm bilgileri size verme tutkusuna sahiptir. iyi bir sürücü ve sonuç olarak testi geçmek, sadece işini seviyor.
    ayrıca Bayan Laura Thormann, 0. günden ehliyetinizi alana kadar tüm idari prosedürlerde süper yardımcı ve destekleyici oldu, çok arkadaş canlısı ve iyi İngilizce konuşuyor, prosedürler ne kadar karmaşık olsa da, aynı zamanda açıklamak için çok sabırlı ve çok çaba gösteriyor Bunu başarmanın en iyi ve doğru yolunu elde etmek için.
    Onlar harika bir ekip deneyimi sevdiler ve şiddetle tavsiye ediyorlar

  2. Çok iyi sürücü kursu! Jelmer ile deneyimim oldu ve bugün geçti. Süper saygılı ve sabırlı sürüş eğitmeni! Öğrenci sürücünün sınava iyi hazırlanması için yararlı ve iyi eleştiriler verilir! Jelmer, geleceğin öğrenci sürücüleri için önerilir!

  3. The school is pretty good. They are friendly and welcoming even though I don’t speak German but everyone was trying to help out. My driving teacher was jelmer mourik. He has been great teacher! He speaks English and German. He was helpful, smooth and strict with rules all at once therefore it was very easy to remember your mistakes. I passed the practical exam from the first time so I wouldn’t be less happier!

Yoruma kapalı.