Dr Margitta Hamann

4.4
(26)

Dr Margitta Hamann adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Reinhardtstraße 3, Berlin – Germany

Telefon : 030 2815472

Dr Margitta Hamann Yol Tarifi

Dr. Margitta Hamann

Dr Margitta Hamann Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Reinhardtstraße 3, Berlin – Germany olan Dr Margitta Hamann, işletmesine 030 2815472 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Margitta Hamann ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Margitta Hamann yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Margitta Hamann hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Margitta Hamann ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dr Margitta Hamann ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Margitta Hamann için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Margitta Hamann bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Margitta Hamann sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dr Margitta Hamann Yorumları

  1. Frau Doktor hayvanlar ve insanlar için çok yetkin, yardımsever ve arkadaş canlısıdır. onun Hubd ile 5 yıldan fazladır ve çok memnun. İyi donanımlı pratik yapın ve en pahalı çözümü değil en iyi çözümü elde edersiniz. Sadece tavsiye edebilir!

  2. Teknik olarak yetkin, hayvan dostu, her zaman dinlemeye hazır. Empati dolu. Kendini çok iyi hissediyorsun. Devam et!

  3. Burada tavşanlar maalesef RHD 1 dalgaları için ölümcül olabilen RHD 1 ve miksomatozise karşı aşılandı. Gelecekte Eravac veya Filavac ile aşılama yapılırsa, derecelendirmemi memnuniyetle ayarlayacağım.

  4. En iyi veteriner ve onlarca yıldır. teşekkür ederim

  5. Büyük doktor, empatik, hastalara bakar ve sahiplerine karşı naziktir. Sizi bulduğumuz için mutluyuz ve kendimizi iyi hissediyoruz! Teşekkürler!

Yoruma kapalı.