Dr Kathrin Lehmann

4.6
(22)

Dr Kathrin Lehmann adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Koppenstraße 75, Berlin – Germany

Telefon : 030 2965422

Dr Kathrin Lehmann Yol Tarifi

Dr. Kathrin Lehmann

Dr Kathrin Lehmann Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Koppenstraße 75, Berlin – Germany olan Dr Kathrin Lehmann, işletmesine 030 2965422 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Kathrin Lehmann ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Kathrin Lehmann yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Kathrin Lehmann hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Kathrin Lehmann ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dr Kathrin Lehmann ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Kathrin Lehmann için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Kathrin Lehmann bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Kathrin Lehmann sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dr Kathrin Lehmann Yorumları

  1. Mükemmel! Asistan gerçekten zaman aldı ve önerilerde bulundu. Etkiledi. 🙂

  2. 2 yılı aşkın süredir bu muayenehanede hastayım. Ondan önce korkmuş bir hastaydım, şimdi Dr. Katrin Lehmann anestezi olmadan dişlerime. Süper güzel ve cana yakın personel. 5 yıldız, sadece tavsiye edebilirim.

  3. Bu uygulamadan son derece memnunum ve birkaç yıldır burada hastayım. Benim için dişlerin korunması en önemli önceliktir ve izlenimime göre bu, arkadaş canlısı ekip için de geçerli. Teşekkürler!

Yoruma kapalı.