Dostek Bilgisayar

4.8
(62)

Dostek Bilgisayar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, 63. Sk. no:11/b, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 11 22

Dostek Bilgisayar Yol Tarifi

Dostek Bilgisayar

Dostek Bilgisayar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, 63. Sk. no:11/b, Buca – İzmir olan Dostek Bilgisayar, işletmesine (0232) 420 11 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dostek Bilgisayar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dostek Bilgisayar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dostek Bilgisayar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dostek Bilgisayar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dostek Bilgisayar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dostek Bilgisayar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dostek Bilgisayar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dostek Bilgisayar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 62

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dostek Bilgisayar Yorumları

  1. Telefon yada bilgisayar; her türlü sorununuzla kendi işleriymiş gibi ilgilileniyorlar. 2. El alım satım yada tamirat için her konuda güvenebilirsiniz.

  2. Çok ilgili ve bilgililer gerçekten. Fiyatlarda uygun. Hayat sinemasi bitmis olan pc mi yeniden hayata döndürdüler. Bir kere gidin ailenizden biriymiş gibi olacaklar 🙂 10 puan

  3. Gayet iyi bir şekilde hizmet var , başka hangi işletme size bilgisayar toplamak için 3 4 saat boyunca depoda uğraşır ki ? Pc toplamak ve tamir ettirmek için gelinmesi gereken ilk yer burası ????

  4. Kaliteli ve deneyimli servis hizmeti hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederim

Yoruma kapalı.