Dönmezler Mobilya İstikbal

1
(1)

Buca Dönmezler Mobilya İstikbal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün Mah, 222/11. Sk. No:27-29 A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 34 35

Buca Dönmezler Mobilya İstikbal Yol Tarifi

Dönmezler Mobilya İstikbal

Dönmezler Mobilya İstikbal İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün Mah, 222/11. Sk. No:27-29 A, Buca – İzmir olan Dönmezler Mobilya İstikbal, işletmesine (0232) 452 34 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dönmezler Mobilya İstikbal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dönmezler Mobilya İstikbal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dönmezler Mobilya İstikbal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dönmezler Mobilya İstikbal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dönmezler Mobilya İstikbal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dönmezler Mobilya İstikbal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dönmezler Mobilya İstikbal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dönmezler Mobilya İstikbal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dönmezler Mobilya İstikbal Yorumları :

  1. 6 Haziranda koltuk takımı aldık 35 -40 gün içinde teslim yazıyor sözleşmede Iki buçuk ay 75 gün oldu 3. Taksidi ödedik hala koltuk gelmedi. Çok ilgisizler kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Yoruma kapalı.