Dönerci Cavit

4.1
(52)

Dönerci Cavit adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Mahallesi, 297. Sk. no:29, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 85 85

Dönerci Cavit Yol Tarifi

Dönerci Cavit

Dönerci Cavit İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Mahallesi, 297. Sk. no:29, Buca – İzmir olan Dönerci Cavit, işletmesine (0232) 420 85 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dönerci Cavit ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dönerci Cavit yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dönerci Cavit hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dönerci Cavit ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dönerci Cavit ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dönerci Cavit için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dönerci Cavit bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dönerci Cavit sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dönerci Cavit Yorumları

  1. Buca Şirinyer bölgesinin en kaliteli, temiz, lezzetli dönercisi. Et döneri zaten efsane, kısa zaman önce tavuk döner de yapmaya başladılar. Damak zevkinize göre ikisini de gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Aile işletmesi, kendileri gibi temiz pırıl pırıl bir restaurant.

  2. Gerçek anlamda döner yiyorsunuz, olur olmaz hiçbir şey yok içinde.. Et miktarı yerinde ancak bir miktar kuru idi yine de oldukça lezzetli olduğunu söyleyebilirim..

Yoruma kapalı.