Dokuz Eylül Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu

5
(3)

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Kız Öğrenci Yurdu adres, telefon, konum, fiyat bilgileri ve yorumları yer almaktadır.

Yurt Hakkında :

Başkanlığımıza bağlı olarak hizmet veren yurdumuz, Üniversitemiz Buca Eğitim Fakültesi Yerleşkesi içinde, 2 bloktan oluşan, 496 yatak kapasitesi, 2 ve 4 kişilik odaları ile Üniversitemiz öğrencilerine hizmet sunmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları dışında ikamet etmekte olup, Üniversitemizde öğrenim gören kız öğrencilerimize, modern bir üniversite öğrenciliği yaşamaları için gelişmiş ve farklı bir yurt sunarak barınma, beslenme ve sosyal aktivitelerini yapabilecekleri sıcak ve güvenilir bir ortam oluşturularak, öğrencilerimizin öğrenimlerini tamamlamaları için hizmet verilmektedir.

Her iki blokta, her katta öğrencilerin sakin, sessiz bir ortamda ders çalışabilecekleri, kablosuz internet bağlantısı sağlayabilecekleri çalışma odaları, ortak kullanıma sunulmuş olan tuvalet ve banyolar, ütü odaları, bilgisayar laboratuarları, televizyon odaları ve mescit bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz, yemek masaları, sandalyeler, her oda için ayrı erzak dolapları, buzdolapları, elektrikli fırın ve ocakların bulunduğu stüdyo mutfaklarda 24 saat boyunca kendi yemeklerini hazırlama olanağına sahiptir. Ayrıca Yurdumuzda öğrencilerimizin alış verişlerini yapabilecekleri A blokta kantin bulunmaktadır. Yurdumuzun yanında, Başkanlığımıza bağlı olarak öğle ve akşam yemeği hizmeti sunulan yemekhanemiz mevcuttur.

Çamaşırhanemizde, öğrencilerimizin çamaşırlarını yıkayabilmeleri için ev tipi çamaşır makineleri ile çamaşır yıkama hizmeti verilmektedir.

Yurdumuzun genel temizliği gün içinde temizlik elemanlarımız tarafından sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

İletişim

Telefon : 0 (232) 440 12 44

Adres    : Vali Rahmi Bey Mah. 135 Sokak No:5 Buca Eğitim Fakültesi Yerleşkesi Buca – İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

buca kız öğrenci yurdu

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dokuz Eylül Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Bucada kız öğrenci yurdu arıyorsanız üniversitenin yurdunu tercih edebilirsiniz. Şartları gayet iyi, ortam güzel. Fiyatları da makul.

  2. Buca kız öğrenci yurdu fiyatları çok yüksek. Bu yurt üniversiteye ait olduğu için cazip gözüküyor.

Yoruma kapalı.