Dişhekimi Güngör Çalişkan

4.5
(90)

Dişhekimi Güngör Çalişkan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Vali Rahmi Bey mah, Forbes Sk. No: 193/A, Buca – İzmir

Telefon : 0552 850 19 92

Dişhekimi Güngör Çalişkan Yol Tarifi

Dişhekimi Güngör ÇALIŞKAN

Dişhekimi Güngör Çalişkan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Vali Rahmi Bey mah, Forbes Sk. No: 193/A, Buca – İzmir olan Dişhekimi Güngör Çalişkan, işletmesine 0552 850 19 92 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dişhekimi Güngör Çalişkan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dişhekimi Güngör Çalişkan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dişhekimi Güngör Çalişkan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dişhekimi Güngör Çalişkan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dişhekimi Güngör Çalişkan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dişhekimi Güngör Çalişkan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dişhekimi Güngör Çalişkan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dişhekimi Güngör Çalişkan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 90

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dişhekimi Güngör Çalişkan Yorumları

  1. 3 sene önce başka bir kurumdayken doktorum olmuştu kendisi tedavimin 1.5 yılda bitmesini planlamıştık şu an 3.yılımdayım hala tedavim devam ediyor üstelik anlaştığım kurumdan kendisi bana hiçbir şey söylemeden ayrıldı ben başka bir hastasına söylerken ‘tesadüfen’ duymuştum. Ve anladığımıza göre ödemesi devam eden hastalara söyleyip çağırmış diğerlerine söyleme gereği duymamış bununla da kalmayıp gitmeden önce yanlış lastik kullanımı yüzünden alt çenemi yamulttu kendisi. Yeni açtığı bu kurumuna gidip konuşmama rağmen hatasını telafi etmeye bile çalışmadı. Ben ilk iş gününde gerekli yerlere şikayetimi yapıp davamı açıp hakkımı arayacağım. KESİNLİKLE önermiyorum bu kurumu.

  2. Doktor güngör hanımla bir arkadaşım büyük bir tavsiyesi üzerine tanıştım. Hasta için doktor çok önemlidir. Hasta ilk önce doktorun tavrına, tarzına özellikle de sıcak davranışına bakar. İlk iletişim çok önemlidir hasta için. O sıcaklığı ve yakınlığı bulduğu anda o doktoru hiç bırakmak istemez. Ben de doktor güngör hanımda tüm bu özellikleri gördüğüm için eski çalıştığı kurumdan ayrılsa bile kendisiyle devam etmek istedim. Açıkçası iyi ki devam etmişim. Eski çalıştığı kurum tarafından arandım ve benim dişlerime taktığım braketlerin kendi kurumlarına ait olduklarını ve ödeme yapmam gerektiği söylenildi. Birincisi hasta hakları gereği tedavi başında veya ortasında hekim değiştirme haklarımızın olduğudur. İkincisi ben zaten bir fiyat olarak doktorumla anlaşmışım. Braketlerin fiyatı benim ödeyeceğim fiyatın neredeyse yarısından fazla olacağını düşünmüyorum. Konuyla ilgili avukat arkadaşlarımla görüşme sağladım. Benim tüm tedavimi sağlayan benimle ilgilenen güngör hanım iken neden başka bir kuruma ödeme yapayım ayrıca braketlerin bir fiyatı varsa ben zaten bu süreçte bir ödeme sağladığımı düşünüyorum. Asla haksızlığa gelemeyen biri olarak doktor güngör hanım her şeyin en iyisini hak ediyor bence. Gerek hijyeniyle gerek titizliğiyle İşini büyük bir özveriyle ve severek yapıyor, ayrıca herkese tavsiye ediyorum ????????

  3. çok tatlı bir doktor. Çok ilgili ayrıca ben cok memnunum. En yakınlarıma tavsiye etmekten hiç çekinmem. Herhangi bir sorununuz varsa düsünmeden gelebilirsiniz 🙂

  4. Cok sevdigimiz doktorumuz. Hep güleryüzlü. Hep ilgili. Hekimligi cok kaliteli. Tavsiye olunur..

Yoruma kapalı.