Diş Hekimi Mustafa Vardar

4.5
(16)

Diş Hekimi Mustafa Vardar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, 108. Sk. 3/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 420 92 52

Diş Hekimi Mustafa Vardar Yol Tarifi

Diş Hekimi Mustafa Vardar

Diş Hekimi Mustafa Vardar Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, 108. Sk. 3/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Diş Hekimi Mustafa Vardar, işletmesine (0232) 420 92 52 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Mustafa Vardar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Mustafa Vardar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Mustafa Vardar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Mustafa Vardar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Mustafa Vardar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Mustafa Vardar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Mustafa Vardar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Mustafa Vardar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi Mustafa Vardar Yorumları

  1. Gerçek bir doktor. Işlemler ne ara başlayıp bitiyor hiç anlamıyorum. Gayet titiz ve güler yüzlü bir ekip teşekkürler:)

  2. Dis taşı temizletmeye gittim. Asistan arkadaşa temizlettiler. 200tl para ödedim. Fatura yok fiş yok.
    İl sağlığa ve ardından maliyeye şikayet edecegim.

  3. yıllardır bizde ailece mustafa beye gideriz.insani rahatlatıyor ve çok samimi.

  4. Ben milastan kardeşimize 20sene oldu gittim bana bir dolgu yaptı 15sene dayandı esimin dişlerini kaplama yaptı 18sene dayandı bize uzak ama gidilecek güvenilecek gerçek doktor herzaman anlatırım doktorumuza Allah ömür versin saygılarımla

Yoruma kapalı.