Diş Hekimi Meriç Göçmenata

4.5
(11)

Diş Hekimi Meriç Göçmenata adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 1, Alınteri apt, Gaziler Mahallesi Gazi Osman Paşa Caddesi No:225/1 K.1 D.1, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 09 12

Diş Hekimi Meriç Göçmenata Yol Tarifi

Diş Hekimi Meriç Göçmenata

Diş Hekimi Meriç Göçmenata İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 1, Alınteri apt, Gaziler Mahallesi Gazi Osman Paşa Caddesi No:225/1 K.1 D.1, Buca – İzmir olan Diş Hekimi Meriç Göçmenata, işletmesine (0232) 440 09 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Meriç Göçmenata ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Meriç Göçmenata yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Meriç Göçmenata hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Meriç Göçmenata ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Meriç Göçmenata ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Meriç Göçmenata için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Meriç Göçmenata bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Meriç Göçmenata sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi Meriç Göçmenata Yorumları

  1. Hijyen kurallarının titizlikle uygulandığı ortamda, saygılı ve işini bilen bir diş hekimi arıyorsanız doğru adres burası. Randevu almadan gitmeyiniz lütfen.

  2. Kanal Tedavimde bütün kaygılarımı gidererek ağrısız bir tedavi ile dişimi kurtardığı için teşekkür ederim. İşini hakkıyla ve titizlikle en başarılı şekilde yapan bir Diş Hekimi kesinlikle tavsiye ediyorum.

  3. Titiz çalışmasını her zaman takdir ettiğim Doktor Beyin uzun süredir hastasıyım. Gerek diş tedaviniz için doğru yönlendirmeyi ve tedaviyi yapması gerekse hijyen kuralları ve hasta konforunu her zaman gözetmesiyle kendisi alanının en iyilerinden. Diş hekimi arayışındaki tüm hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Saygılarımla.

  4. Tedavimden önce pandemiden dolayı son derece kaygılıydım. Kapıdan girince güleryüzlü ve maskesi yüzünde olan asistan arkadaş el ve giysilerime dezenfektan sıktı. Hijyen için her ayrıntı düşünülmüş. Doktorum tedavim öncesi ayrıntıları bana anlatarak beni rahatlattı. Kaygılarım giderildiği için tedavimi sorunsuz, güvenle yaptırdım, bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

  5. Kendisine ,aile üyelerimle birlikte ,yıllardır dişlerimizin sağlığını borçluyuz .Güler yüzlü ve dişlerimizi kurtarmaya yönelik tedavileri ile vazgeçilmez doktorumuz …

Yoruma kapalı.