Diş Hekimi Kanun Mercimek

4.6
(30)

Diş Hekimi Kanun Mercimek adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 15/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 448 17 47

Diş Hekimi Kanun Mercimek Yol Tarifi

Diş Hekimi Kanun Mercimek

Diş Hekimi Kanun Mercimek İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 15/A, Buca – İzmir olan Diş Hekimi Kanun Mercimek, işletmesine (0232) 448 17 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Kanun Mercimek ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Kanun Mercimek yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Kanun Mercimek hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Kanun Mercimek ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Kanun Mercimek ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Kanun Mercimek için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Kanun Mercimek bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Kanun Mercimek sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi Kanun Mercimek Yorumları

  1. Öncelikle, lafı uzatmadan, eğip bükmeden söyliyeyim. Diş konusunda uzman, doktor hasta ilişkilerinde saygın, insan odaklı hizmet ve tedavi, mükemmel sonuç.
    Personeli konusuna hakim, ilgili ve saygılı.
    Hastanın, doktorunda aradığı güven veren niteliklere sahip.
    Ben tavsiye ediyorum.

  2. ismini çok duymuştum ama içimde hep bir tedirginlik vardı çünkü daha önceleri yaptırdığım dişlerden sürekli sıkıntı yaşıyordum yine aynısımı olur diye düşünüyordum kliniğinden randevu aldım ( bu arada almanyadan gelcem ucak biletimi aldım dememe rağmen asistanları çok yoğun o tarihe randevu veremeyiz dediler ve biletimi iptal etmek zorunda kaldım ) iyi ki zorda olsa randevu almışım çok dogal dişler yaptı daha önceki halimi bilmeyenler asla yaptırdığımı anlamıyor kendi dişlerim sanıyor çevremden çok kişiyede tavsiye ettim herkes inanılmaz memnun ilk defa bir diş hekimine gözü kapalı güveniyorum .

Yoruma kapalı.