Diş Hekimi Faris Bahtiyar

5
(14)

Diş Hekimi Faris Bahtiyar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çağdaş, No:7, Ali Şir Nevai Cd., Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 19 09

Diş Hekimi Faris Bahtiyar Yol Tarifi

Diş Hekimi Faris Bahtiyar

Diş Hekimi Faris Bahtiyar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çağdaş, No:7, Ali Şir Nevai Cd., Buca – İzmir olan Diş Hekimi Faris Bahtiyar, işletmesine (0232) 442 19 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Faris Bahtiyar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Faris Bahtiyar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Faris Bahtiyar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Faris Bahtiyar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Faris Bahtiyar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Faris Bahtiyar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Faris Bahtiyar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Faris Bahtiyar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi Faris Bahtiyar Yorumları

  1. Çok güler yüzlü anlayışlı rahatlıkla güvenip işinden anlayan bir doktor sekreteride aynı şekilde çok yardımcı oldu 2 sinede çok teşekkür ederim 🙂

  2. Discilerin maestrosu adamin dibi 5-6 yildir giderim eski discilerimin hatalarini duzeltmekle gecti herkese tavsiye ederim

  3. Güvenerek gelip muayene olabileceğiniz bir klinik.Ailecek burayı tercih ediyoruz.Kendisine ve çalışanlarına tesekkur ederiz.

  4. Sayesinde korkumu yendim artık gönül rahatlığı ile korkmadan oturabiliyorum o koltuğa ???? işini severek yapan güler yüzlü ilgili bir doktor kesinlikle tereddütsüz gidebilirsiniz????

Yoruma kapalı.