Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai

5
(1)

Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çevik Bir Meydanı, Vali Rahmi Bey Mah., Özmen Cad İzmir TR, Barış İş Merkezi No:88, Kat:2, Buca – İzmir

Telefon : 0532 468 49 40

Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai Yol Tarifi

Diş Hekimi Dt. Vahit Mirzai

Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çevik Bir Meydanı, Vali Rahmi Bey Mah., Özmen Cad İzmir TR, Barış İş Merkezi No:88, Kat:2, Buca – İzmir olan Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai, işletmesine 0532 468 49 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi Dt Vahit Mirzai Yorumları :

  1. Vahit Bey müthiş bir diş hekimi. Kendisinin Çene cerrahı olduğunu tedavim sırasında öğrendim. Birkaç kanal tedavisi ve diş kaplama Tedavimi gerçekleştirdi. Vahit Bey işinin ehli ve gerçekten işinde profesyonel biri.
    Kısa sürede tedavimi gerçekleştirdiği gibi, temizlik, hijyen ve tedavide kullanılan malzeme son derece kaliteli. Açık ve net biri. Problem ne ise detaylı bilgi veriyor. Ve ileride olabilecek problemler konusunda uyarıda bulunuyor. Diş muayenehanelerinden korkanlar için Dt Vahit Beyle tanımalarını ısrarla öneririm. Kendisini mesai saatlerinde bile aradığımda hemen geri dönüş sağladı.

Yoruma kapalı.