Diş Hekimi A Şencan Taşan

5
(2)

Diş Hekimi A Şencan Taşan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dicle, 367. Sk. no: 125, Buca – İzmir

Telefon : 0555 110 81 86

Diş Hekimi A Şencan Taşan Yol Tarifi

Diş Hekimi A.Şencan Taşan

Diş Hekimi A Şencan Taşan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dicle, 367. Sk. no: 125, Buca – İzmir olan Diş Hekimi A Şencan Taşan, işletmesine 0555 110 81 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi A Şencan Taşan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi A Şencan Taşan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi A Şencan Taşan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi A Şencan Taşan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi A Şencan Taşan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi A Şencan Taşan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi A Şencan Taşan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi A Şencan Taşan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi A Şencan Taşan Yorumları

  1. Çok ilgili ve alakalı bir hekimdi. Özel nedenlerden dolayı artık çalışmıyor. Şimdi genç bir hekim bulunmakta. Gayet başarılı ve hastalarla ilgili bir hekim.Ayni zamanda bir dış labratuarıyla ortak çalıştıkları için fiyatlar daha uygun çıkmaktadır. Hemde zamanında istenen seviyede kalite de dişleriniz yapılır. Tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.