Dentist Ole Storch

4.2
(10)

Dentist Ole Storch adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Prenzlauer Allee 209, Berlin – Germany

Telefon : 030 4419073

Dentist Ole Storch Yol Tarifi

Dentist Ole Storch

Dentist Ole Storch Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Prenzlauer Allee 209, Berlin – Germany olan Dentist Ole Storch, işletmesine 030 4419073 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dentist Ole Storch ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dentist Ole Storch yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dentist Ole Storch hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dentist Ole Storch ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dentist Ole Storch ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dentist Ole Storch için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dentist Ole Storch bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dentist Ole Storch sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dentist Ole Storch Yorumları

 1. Şu anda listemdeki diş hekimi ziyaretleri o kadar yüksek değil. Fakat Ole Storch ile birlikte olduğum için dişçiye gitmek en azından çok hoş! Onun personeli gerçekten canayakın ve her zaman tedirginlik almak. Benim için önemli olan: Bay Storch, delinme zamanı geldiğinde kesinlikle ağrısız olduğu için enjekte edebilir. Çalışmasını da anlayan, özenli ve sempatik bir dişçi arıyorsanız, Bay Storch ile sandalyeye oturabilirsiniz!

 2. Çok dost canlısı ve yetkin doktor. Üç yıldır onunla birlikteyim ve her zaman iyi tavsiye ve muamele hissettim. Neyse, tüm takım harika. Bu yüzden her zaman onu tavsiye ederim.

 3. Bay Storch ile kendimi çok rahat hissettim. Özellikle net duyuruları beğendim. Kısa sürede randevu. Kararlaştırılan tarihi beklemeden tedavi edilir.
  Teşekkür ederim devam et.
  ps. İhtiyacı olan bazıları için 😉 belki biraz dostça …

 4. Benim için en iyi diş hekimi.
  Çok profesyonel ve yetkin, ama çok güzel ve başa çıkmak hoş (ekibindeki iki kadın gibi).
  Randevular genellikle çok hızlı ve kolaydır.
  Sadece bu uygulamayı tavsiye edebilirim.

Yoruma kapalı.