Dentacity Gmbh

5
(8)

Dentacity Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 44, Berlin – Germany

Telefon : 030 2084442

Dentacity Gmbh Yol Tarifi

dentacity GmbH

Dentacity Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 44, Berlin – Germany olan Dentacity Gmbh, işletmesine 030 2084442 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dentacity Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dentacity Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dentacity Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dentacity Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dentacity Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dentacity Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dentacity Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dentacity Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dentacity Gmbh Yorumları

  1. Süper harika diş hekimleri!
    Bir diş hekimini ziyaret etmekten gerçekten korktum, ama Bayan Salmonn bana her adımı tam olarak açıkladı (doktorlar sayıları söylüyor, ne anlama geldiğini bile anlattı). Onlar süper kolay, evde sağ hissetti ve doğrudan çekildi.
    Ne yazık ki güzel diş hekimi yardımcısının adını bilmiyorum, o da gerçekten harikaydı!
    Uygulamayı herkese tavsiye ederim !!

  2. Harika bir atmosfer ve muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm en cana yakın personel. Harika servis!

  3. Güzel, yardımsever ekip, çok cana yakın ve tıbbi açıdan oldukça yetkin bir doktor.

Yoruma kapalı.