Kt Bank Ag Filiale Berlin

3.8
(54)

Kt Bank Ag Filiale Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 26, Berlin – Germany

Telefon : 069 25510200

Kt Bank Ag Filiale Berlin Yol Tarifi

KT Bank AG - Filiale Berlin

Kt Bank Ag Filiale Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 26, Berlin – Germany olan Kt Bank Ag Filiale Berlin, işletmesine 069 25510200 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kt Bank Ag Filiale Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kt Bank Ag Filiale Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kt Bank Ag Filiale Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kt Bank Ag Filiale Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kt Bank Ag Filiale Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kt Bank Ag Filiale Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kt Bank Ag Filiale Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kt Bank Ag Filiale Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 54

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kt Bank Ag Filiale Berlin Yorumları

  1. 4 hafta sonra nihayet çek hesabımı aldım. Bence bu harika bir fikir ve güzel bir konsept, ama bence 4 hafta sürmesi utanç verici.

    Şikayetim e-postayla gönderildikten sonra (3 hafta sonra) kişisel olarak endişemin farkına vardınız.

    Şimdi bir hesabım var ve çok iyi çalışıyor ama bu kadar uzun sürdüğü için sadece 3 yıldız alıyorum.

  2. Die schlechteste Bank auf dieser Welt. Seit mehreren Wochen will mich der Bankberater zurückrufen. Telefonisch erreicht man ein Callcenter, die sehr unfreundlich und inkompetent sind.

Yoruma kapalı.