Daisy Play Station

4.2
(200)

Buca Daisy Play Station adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey Mah. 302, Sok No:29 Sirinyer, Buca – İzmir

Telefon : 0554 582 20 20

Buca Daisy Play Station Yol Tarifi

Daisy Play Station

Daisy Play Station İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey Mah. 302, Sok No:29 Sirinyer, Buca – İzmir olan Daisy Play Station, işletmesine 0554 582 20 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Daisy Play Station ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Daisy Play Station yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Daisy Play Station hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Daisy Play Station ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Daisy Play Station ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Daisy Play Station için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Daisy Play Station bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Daisy Play Station sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 200

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Daisy Play Station Yorumları

  1. Güzel bir yer Balçova da oturmama rağmen ara ara arkadaşlarıyla gidiyoruz hizmet güzel ve akıcı tavsiye ederim

  2. Bucayı ilklerle buluşturan 4*4 lük bir PlayStation salonu …

  3. Ps5 fiyati gercekten rakip cafelere kiyasla hem uygun hem kaliteli.Bugun gittim 12 lira dediler sasirdim.Bu arada grafikler efsane.

Yoruma kapalı.