Country Wedding

4.1
(11)

Buca Buca Country Wedding adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, Uğur Mumcu Cd. No:126, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : 0555 961 24 64

Buca Buca Country Wedding Yol Tarifi

Buca Country Wedding

Buca Country Wedding Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, Uğur Mumcu Cd. No:126, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Buca Country Wedding, işletmesine 0555 961 24 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Country Wedding ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Country Wedding yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Country Wedding hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Country Wedding ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Country Wedding ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Country Wedding için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Country Wedding bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Country Wedding sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Country Wedding Yorumları

  1. Açık havada oldukça güzel bir şekilde düğün nişan söz sünnet düğünü yapılan hoş bir mekan.Yemekler fena değil porsiyonlar çok az.Lezzet olarak güzel.Etraf ferah ve sahne kısmı güzel.Solist var. Orkestra var yani canlı müzik eşliğinde harika bir doğada organizasyon hizmetleri veriliyor.Masa düzenleri kullanılan süsleme oldukça güzel.

  2. Saat 11 servis rezalet davetliler gidiyor ana yemek ancak geliyor orkestra banttan angara ve roman havasiyla idare ediyor

Yoruma kapalı.