Coop Anti War Cafe Bar

4.7
(157)

Coop Anti War Cafe Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rochstraße 3, Berlin – Germany

Telefon : 030 25762764

Coop Anti War Cafe Bar Yol Tarifi

COOP Anti-War cafe bar

Coop Anti War Cafe Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rochstraße 3, Berlin – Germany olan Coop Anti War Cafe Bar, işletmesine 030 25762764 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Coop Anti War Cafe Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Coop Anti War Cafe Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Coop Anti War Cafe Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Coop Anti War Cafe Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Coop Anti War Cafe Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Coop Anti War Cafe Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Coop Anti War Cafe Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Coop Anti War Cafe Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 157

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Coop Anti War Cafe Bar Yorumları

  1. Yetenekli olsanız da olmasanız da dinlenmek, rahatlamak ve müzik yapmak için en iyi yer ????. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi servis ve self servis yer ve patron Super Nett ????✌????

  2. Küçük bir yer ama inanılmaz bir atmosfere sahip. Sahibi çok cana yakın ve birkaç dil biliyor.
    Şiddetle tavsiye edilir)

  3. arkadaşlarla takılmak için harika bir yer. Ayrıca alt katta çok ilginç bir fotoğraf sergisi var.

Yoruma kapalı.