Collesium Playstation Cafe

4.2
(55)

Buca Collesium Playstation Cafe Just Dance adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, 220 sok no 48/ a buca, 3kuyulardan 300metre İlerde Nikah Sarayına Gelmeden, 220. Sk., Buca – İzmir

Telefon : 0532 156 16 11

Buca Collesium Playstation Cafe Just Dance Yol Tarifi

Collesium Playstation Cafe. just dance,

Collesium Playstation Cafe Just Dance İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, 220 sok no 48/ a buca, 3kuyulardan 300metre İlerde Nikah Sarayına Gelmeden, 220. Sk., Buca – İzmir olan Collesium Playstation Cafe Just Dance , işletmesine 0532 156 16 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Collesium Playstation Cafe Just Dance ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Collesium Playstation Cafe Just Dance yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Collesium Playstation Cafe Just Dance hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Collesium Playstation Cafe Just Dance ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Collesium Playstation Cafe Just Dance ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Collesium Playstation Cafe Just Dance için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Collesium Playstation Cafe Just Dance bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Collesium Playstation Cafe Just Dance sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Collesium Playstation Cafe Yorumları

  1. alt kattaki locada hayatimda gördüğüm een büyük ekran TV var oyun ücreti diğer mekanlardan çok daha ucuz ortamı kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz bı yer hiç kuşkunuz olmasin elektronikte cihaz tamirinde içiniz rahat olsun ufakcik bir tamirat için dünyanın parasını ödemenize Gerek yok diğer teknik servislere

  2. Eskiden LOL oynardık ama taşınınca sadece PS kaldı sanırım hala LOL var mı ve fiyatı kaç lira

  3. Iyi niyetli insanlar olduğuna kanaat getirdim, fiyatlar makul ve mantıklı. O civardaki en iyi internet cafe. Tamir falan da yapıyorlar sanırım çeşitli bilgisayar parçalarını. 1 yıldız vermememin sebebi şudur, mağaza sahibi her zaman yerinde olmuyor ve müşteri ile ilgilenebilecek pek kişi bulunmuyor.

  4. Güzel samimi bir mekan, işletmeciler anlayışlı ve güler yüzlü.

Yoruma kapalı.