Clup Sporıum

3.9
(17)

Buca Clup Sporıum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, 313/3. Sk., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Clup Sporıum Yol Tarifi

Clup Sporıum

Clup Sporıum İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, 313/3. Sk., Buca – İzmir olan Clup Sporıum, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Clup Sporıum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Clup Sporıum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Clup Sporıum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Clup Sporıum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Clup Sporıum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Clup Sporıum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Clup Sporıum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Clup Sporıum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Clup Sporıum Yorumları

  1. Mahalle aralarından spor salonlarının kaldırılmasından yanayım insanlar evlerinin balkonunda raratlıkla oturamıyorlar yetkililere önemle duyuruyorum

Yoruma kapalı.