Club Pulse Fitness Buca İzmir

4.6
(75)

Buca Club Pulse Fitness Buca İzmir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 206/68. Sk No:3, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Club Pulse Fitness Buca İzmir Yol Tarifi

Club Pulse Fitness Buca İzmir

Club Pulse Fitness Buca İzmir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 206/68. Sk No:3, Buca – İzmir olan Club Pulse Fitness Buca İzmir, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Club Pulse Fitness Buca İzmir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Club Pulse Fitness Buca İzmir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Club Pulse Fitness Buca İzmir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Club Pulse Fitness Buca İzmir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Club Pulse Fitness Buca İzmir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Club Pulse Fitness Buca İzmir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Club Pulse Fitness Buca İzmir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Club Pulse Fitness Buca İzmir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 75

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Club Pulse Fitness Buca İzmir Yorumları

  1. Açık ara bucadaki en iyi salon ayrıca en temizi ve hijyene önem vereni

  2. mükemmel bir salon ağırlıklar makineler çok kullanışlı halterler hem sabit hemde artirmali var konforlu kullanisli güzel bir salon.

  3. Mükemmel bir spor salonu. Yeni ve çeşitli makinalar istemediğiniz kadar serbest ağırlık var. Başka kişilerin set bitirmesini beklemiyorsunuz. Çalışanlar çok ilgili ve profesyonel. Can hoca çok bilgili ve ilgili çalışma programlarından beslenme programına kadar yardımcı oldu. Sayesinde çok iyi geliştim.kesinlikle tavsiye ederim.

  4. Müthiş bir spor salonu. Aletler yeni ve mekan bir o kadar da hijyenik..

Yoruma kapalı.