Classico Barbershop

4.9
(200)

Classico Barbershop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 187, Berlin – Germany

Telefon : 030 98399799

Classico Barbershop Yol Tarifi

Classico Barbershop

Classico Barbershop Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 187, Berlin – Germany olan Classico Barbershop, işletmesine 030 98399799 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Classico Barbershop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Classico Barbershop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Classico Barbershop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Classico Barbershop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Classico Barbershop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Classico Barbershop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Classico Barbershop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Classico Barbershop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 200

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Classico Barbershop Yorumları

  1. Şehirdeki en iyi berber! Burada her zaman soluyor ve sahibi ve çalışanları çok cana yakın. Her şey temiz ve saçı istediğiniz gibi kesiyorlar. Asla yanılmazlar. Buraya her seferinde zevkle geri dönüyorum.

  2. Berberler müşterilere çok iyi davrandılar ve ne istediğimi çok dikkatli dinlediler ve sonuçları seviyorum. Uygun fiyatlı ve güzel ve rahat bir salon. Kesinlikle geri geleceğim ????

  3. Sadece bu berber dükkanını tavsiye edebiliriz. İlk rotamız başkentteki her kısa molada orada. Erkek saç kesimi son derece samimi, kapsamlı ve çok, çok doğru yapılır.
    Haber vermeden ve neredeyse hiç beklemeden kuaföre spontane bir ziyaret yapabilirsiniz.
    4 yaşındaki oğlumuz sıcak bir şekilde karşılanıyor ve büyük bir özenle bakılıyor.
    Her zaman size geri dönmeyi seviyoruz !!!!

  4. Nachdem ich öfter Kunde war, muss ich meine ursprüngliche Bewertung leider korrigieren. Der Preis ist zwar unschlagbar, jedoch habe ich nun den Friseur gewechselt, nachdem nie so geschnitten wird wie man es sich wünscht. Der Besitzer geht leider nicht auf den Kunden ein, am Ende kommt man mit einer ganz anderen Frisur raus. Gefühlt wird hier nur ein gleicher Haarschnitt für alle Kunden verpasst. Schade…

Yoruma kapalı.