Child Care And Birth House

3.2
(9)

Child Care And Birth House adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Child Care And Birth House Yol Tarifi

Child Care and Birth House

Child Care And Birth House İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Buca – İzmir olan Child Care And Birth House, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Child Care And Birth House ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Child Care And Birth House yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Child Care And Birth House hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Child Care And Birth House ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Child Care And Birth House ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Child Care And Birth House için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Child Care And Birth House bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Child Care And Birth House sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Child Care And Birth House Yorumları

  1. Rezilligin daniskasi doğum ve çocuk hastanesinin yolu kapanmış gündüz vakti yol çalışması yapılıyordu yazık bu belediyeye

  2. Hizmet güzel ancak ve lakin Suriyeli dolu. Metre kare başına düşen Suriyeli sayısı türk vatandaştan fazla…

  3. Stajımı burada yaptım. Bana kattıkları için teşekkür ediyorum. Çalışanları güzel gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir hastane.

  4. Sorumsuzluk ya zirve yapmışlar resmen bı süt pompası istedik hemşire hanım çay içiyor diye vermedi kan alan arkadaşlar işini bitirince vercekmis ve vermedi tabiki bizde bebeğimize süt vercez daha. Kimse kılını kıpırdatmiyo devlet hastanesi diye sırtını sağlam duvara yaslamış nasılsa diye

  5. Covid-19 aşısı için geldim.. 10 dk sonra işim bitmişti tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederim…

Yoruma kapalı.