Checkpoint E

4.7
(16)

Checkpoint E adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Danziger Str. 78A, Berlin – Germany

Telefon : 030 41717370

Checkpoint E Yol Tarifi

CHECKPOINT-E

Checkpoint E Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Danziger Str. 78A, Berlin – Germany olan Checkpoint E, işletmesine 030 41717370 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Checkpoint E ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Checkpoint E yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Checkpoint E hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Checkpoint E ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Checkpoint E ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Checkpoint E için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Checkpoint E bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Checkpoint E sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Checkpoint E Yorumları

 1. Önce deneyin, sonra derecelendirme gelir ????Ama bana çok yetkin bir kişi tarafından tavsiye edildi.
  Denedim ve çok memnunum. Sonraki bilgisayarı orada bıraktım.
  Bundan sonra “usta sınavı” geldi. Kimsenin onarmak istemediği bir Medion dizüstü bilgisayar yeni gibi görünüyor?

 2. uygun fiyatlar ile çok iyi bir tedarikçisi. İşini yapabilir, taşlanmadan taş bırakmaz, aynı zamanda müşteriyi mümkün olanın gerçekliği hakkında açıklar. mükemmeldi. teşekkür ederiz.

 3. Ulaşılması çok zor, üç kez aradım meşguldü. Dördüncü kez arka planda çok fazla gürültü vardı, onu telefonda zar zor duyabiliyordum. Ben derdimi anlatmaya başladım, bir süre sonra sözümü kesip “artık konuşamaz beni arar” diyor. Bu arada, teşhis koyabilecek ve bana hemen fiyat verebilecek başka bir tamirci buldum. Checkpoint-e saatler sonra beni arar, ben de size teşhisi söylerim ve size ne kadara mal olduğunu sorarım. Cevap “Önce bu belirlenmeli, sorun gerçekten bu mu”, yani “tamam o zaman bir ara gelirim”, “evet bir gün olmaz, o kadar kolay zamanım olmaz. Gelecek haftaya kadar bir daha olmaz. Öylece gelemezsin.”

  Daha sonra randevu almadan diğer mağazaya gittim, süper cana yakınlardı, 30 dakikada yaptılar ve bana 30 € indirim yaptılar. Hizmet böyle olmalı.

  İki yıldız çünkü buradaki onarımlardan bile yararlanmadım ve iyi onarımlar yapabilirler. Ancak müşteri hizmetleri karmaşık ve esnek değildir.

Yoruma kapalı.