Chauffeur Und Limousine Service

4.7
(15)

Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gontardstraße 11, Berlin – Germany

Telefon : 0172 3464615

Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel Yol Tarifi

Chauffeur und Limousine Service - MEISSNER Limousine & Travel

Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gontardstraße 11, Berlin – Germany olan Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel, işletmesine 0172 3464615 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Chauffeur Und Limousine Service Meissner Limousine & Travel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Chauffeur Und Limousine Service Yorumları

 1. Dört gün boyunca mükemmel hizmetin tadını çıkardık! Şoförümüz her zaman zamanında, nazik ve iyi bir ruh halindeydi. Önceden yapılan danışma da çok müşteri odaklıydı ve uygulama açısından rakipsizdi. Bizden gelen her soru meleksi bir sabırla cevaplandı. Sonuç olarak, çok yönlü kaygısız bir paket. Bunun için tekrar teşekkürler!

 2. Mükemmel organize edilmiş, arkadaş canlısı. Plan değişiklikleri durumunda her zaman esnek. Çok teşekkürler!

 3. Burada hizmet ve müşteri samimiyeti çok önemlidir. Gerçekten şikayet edecek bir şey yoktu, sürücü her zaman yardımsever ve kibardı! Yolculuk sırasında bile bize şehir bilgisi ve her türlü bilgi verildi!

  Bugün hizmet böyle işliyor! Aynen böyle devam!

 4. Şirketi şiddetle tavsiye ederim!!!!!

  İlk temastan havaalanında vedalaşmaya kadar

  Her şey son derece profesyonel ve süper kolaydı !!!!!

  TEŞEKKÜRLER !!!!
  Oliver “Olli” Gimber

  hp ve uçağa tamamen rahat ve zamanında geldim 🙂

Yoruma kapalı.