Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone

5
(3)

Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, 220. Sk. No:2 D:6A, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone Yol Tarifi

ÇELEBİ İLETİŞİM VODAFONE

Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, 220. Sk. No:2 D:6A, Buca – İzmir olan Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Çelebi̇ İleti̇şi̇m Vodafone Yorumları

  1. Merkezi konumuyla, çözüm odaklı ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla tercih ettiğimiz bir işyeri ‘Çelebi İletişim’ . Başarılarının devamını dileriz.

Yoruma kapalı.