Can Bilişim Teknolojileri

5
(16)

Can Bilişim Teknolojileri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 206/5. Sk. No:77/A, Buca – İzmir

Telefon : 0505 509 35 86

Can Bilişim Teknolojileri Yol Tarifi

Can Bilişim Teknolojileri

Can Bilişim Teknolojileri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 206/5. Sk. No:77/A, Buca – İzmir olan Can Bilişim Teknolojileri, işletmesine 0505 509 35 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Can Bilişim Teknolojileri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Can Bilişim Teknolojileri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Can Bilişim Teknolojileri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Can Bilişim Teknolojileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Can Bilişim Teknolojileri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Can Bilişim Teknolojileri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Can Bilişim Teknolojileri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Can Bilişim Teknolojileri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Can Bilişim Teknolojileri Yorumları

  1. Verilen hizmetten çok memnun kaldım yapılacak olan iş ile ilgili önceden bilgi verilmesi ve bunu müşteri ile paylaşılması işin iyi kalitede ve profesyonelce yapıldığını gösteriyor kesinlikle tavsiye ederim.

  2. Bilgisayar ve teknik destek alanında 7/24 yardımcı olan Uğraş arkadaşımıza her zaman güveniyoruz, teşekkür ediyoruz. Sizlerde güvenebilirsiniz.

  3. Gerek müşteriye yaklaşımlarıçözüm odaklı oluşları gerekse uygun fiyat talepleri nedeni çok memnun kaldım…Tavsiye ederim…

  4. Gerek bireysel gerekse işletmemiz olarak yaşadığımız tüm teknik sıkıntıları kurumsal bir yaklaşımla her türlü üstesinden gelen ve bizi hem fiyat hem iş kalitesi açısından yıllardır hiçbir şekilde üzmeyen başta Uğraş bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim????.

  5. Sektöründe kalite ve güven odaklı, kabiliyet ve becerisi yüksek değerli bir is insanı. arkanıza bakmadan isinizi teslim edip alışveriş yapabilirsiniz.

Yoruma kapalı.