Cafe The Cactüs

5
(5)

Cafe The Cactüs adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bostanlı, 1787/1. Sk. No:36/c, Karşıyaka – İzmir

Telefon : 0533 093 65 59

Cafe The Cactüs Yol Tarifi

Cafe the cactüs

Cafe The Cactüs İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bostanlı, 1787/1. Sk. No:36/c, Karşıyaka – İzmir olan Cafe The Cactüs, işletmesine 0533 093 65 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cafe The Cactüs ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cafe The Cactüs yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cafe The Cactüs hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cafe The Cactüs ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cafe The Cactüs ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cafe The Cactüs için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cafe The Cactüs bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cafe The Cactüs sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Cafe The Cactüs Yorumları

  1. Muhteşem lezetler leziz yemekler yiyebileceginiz bir mekan. Tavuklu açık baget sandviç kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum, icine konulan pesto sos bile cafe the cactus yapımı. Çok samimi ve keyifli bir mekan en kısa zanda uğrayın derim ????????????????????????

Yoruma kapalı.