Cafe Paco

4.4
(45)

Cafe Paco adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Forbes Caddesi N:189/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 24 22

Cafe Paco Yol Tarifi

CAFE PACO

Cafe Paco İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Forbes Caddesi N:189/A, Buca – İzmir olan Cafe Paco, işletmesine (0232) 442 24 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cafe Paco ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cafe Paco yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cafe Paco hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cafe Paco ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cafe Paco ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cafe Paco için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cafe Paco bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cafe Paco sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Cafe Paco Yorumları

  1. Iced Americano denedim içimi gayet iyiydi yanında verilen kare çikolatayı da extra sevdim ????????????

  2. Dekorasyonu huzur veriyor. Hafif bir müzik eşliginde sıcak sohbetlere olanak sağlıyor. Sevdiğiniz damak tadınıza uyacak tadlar keşfetmek için güzel bir mekan olabilir. Çocuklarım waffle yemek istediklerinde buraya geliyorlarmış. Neden burasını seçtiniz diye sorunca birçok yerde waffle yediklerini en güzel buranın olduğunu söylediler. Waffle yemediğim için çocukların söyledikleri benim için referans oldu…
    Yer karo taşları,rahat minderli koltukları, elektrik şarj imkanı, interneti ve hızlı servisiyle kayda ve denemeye değer bir yer..
    Gelirken keçeli kaleminizi alın güzel birseyleri beyaz taşlara yazabilir anı olarak saklayabilirsiniz…
    Akşam vakti olduğu için hepsinin yüzünden yorgunluk akıyordu…Mesai saatlerinde sanırım problem var…Bir eleştirimde tuvaletle ilgili olacak. Tuvalet o kadar küçük ki girerken her yeriniz bir yerlere değiyor…

Yoruma kapalı.