Café Danziger

4.4
(16)

Café Danziger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Danziger Str. 120, Berlin – Germany

Telefon : 030 46793334

Café Danziger Yol Tarifi

Café Danziger

Café Danziger Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Danziger Str. 120, Berlin – Germany olan Café Danziger, işletmesine 030 46793334 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Café Danziger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Café Danziger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Café Danziger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Café Danziger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Café Danziger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Café Danziger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Café Danziger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Café Danziger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Café Danziger Yorumları

  1. Harika servis.
    Eylül ayında internet kafe ve sim kart arıyorum oradaydım ve harikaydı. Saat başına bir avroya mal olmanız ve orada çalışan ve harika İngilizce konuşan harika bir kız, sim kartımı aktif hale getirirken sorun yaşadığımda bana yardımcı oldu. Ayrıca bana bedava kahve ve kurabiye verdi çünkü orada birkaç saat geçirdim. Alanında kesinlikle geri gelecektir.

  2. Çok rahat. Çok insancıl fiyatlar. Ayrı bir sigara içme alanı ve tuvalet mevcuttur.

Yoruma kapalı.