Bugia Cafe & Bistro

4.1
(11)

Bugia Cafe & Bistro adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dumlupınar, Barış Manço Kültür Sk. No:2/1, Buca – İzmir

Telefon : 0532 207 51 18

Bugia Cafe & Bistro Yol Tarifi

Bugia Cafe & Bistro

Bugia Cafe & Bistro İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dumlupınar, Barış Manço Kültür Sk. No:2/1, Buca – İzmir olan Bugia Cafe & Bistro, işletmesine 0532 207 51 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bugia Cafe & Bistro ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bugia Cafe & Bistro yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bugia Cafe & Bistro hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bugia Cafe & Bistro ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bugia Cafe & Bistro ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bugia Cafe & Bistro için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bugia Cafe & Bistro bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bugia Cafe & Bistro sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bugia Cafe & Bistro Yorumları

  1. Küçük ama güzel bir mekan, tarihi ahşap yapıya sahip

  2. İçerideki o bangır bangır rahatsız edici disko müziği olmasa güzel bir mekan.

  3. Merhaba biz iki sabahımızı burada geçirdik. Deyim yerindeyse sabahları açılışı birlikte yaptık sayılır. Genellikle gençlerin özellikle üniversite öğrencilerinin uğrak yeri. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim fakültesinin tam karşısı. Bina eski köşklerden. Ön ve arka bahçe , kapalı mekanıda mevcut. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımcı. Yemekler ve ücretleri normal. Ön bahçeden eğitim fakültesi önü….

  4. Bugia muhteşem yemekler harika mutfak .Huzur bulacağınız güzel mekan…

Yoruma kapalı.