Buck And Breck

4.3
(517)

Buck And Breck adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 177, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Buck And Breck Yol Tarifi

Buck and Breck

Buck And Breck Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 177, Berlin – Germany olan Buck And Breck, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buck And Breck ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buck And Breck yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buck And Breck hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buck And Breck ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buck And Breck ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buck And Breck için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buck And Breck bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buck And Breck sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 517

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buck And Breck Yorumları

  1. Gizli bar fikri güzel ve meraklı. Samimi ve davetkar bir atmosfer, ayrıca tüketme imkanınız olan süper hoş bir tezgah.
    İyi kokteyller evet, ama yüksek beklentilere kadar değil… Belki de kokteylin bilgisi bizimkinden farklıdır.
    Kusursuz hizmet ve üst düzey nezaket.

  2. Eşsiz bar Girişin arkasında neyin gizlendiğini kimse dışarıdan tahmin edemez. Sessiz bir atmosfer, barmenler burada zanaatlarından gerçekten bir şeyler biliyorlar.

  3. 4 yıldızlı bir inceleme olmalı, çünkü kokteyller sadece ortalamadan iyiye, gerçekten özel bir şey değil. Ama çok çok güzel bir yer ve personel BÜYÜK!
    Tekrar teşekkürler

Yoruma kapalı.