Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis

1
(2)

Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 206/21. Sk. No:5, Buca – İzmir

Telefon : 0554 487 51 32

Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis Yol Tarifi

Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis

Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 206/21. Sk. No:5, Buca – İzmir olan Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis, işletmesine 0554 487 51 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Gönül Teknik Beyaz Eşya Servis Yorumları

  1. Dolandirici kanmayiniz.
    Makine arzali diyip parca söküp yapmiyolar.
    Sonra telefona bile bakmiyorlar

  2. Buzdolabının kapağını değiştireceğiz diye geldiler,eşim zaten kapağı sökmüştü hiç bişey yapmadılar parca eksik deyip gittiler bu arada sormadan dolabı çat diye çekip semaverimi kırdılar,konuşma tarzları aynı sokak magandasi gibi, sanırsınız tamire değil kavgaya gelmişler aldiklari 1 tl bile olsa haketmediler asla

Yoruma kapalı.