Bornova Klima Kombi Servisi

5
(5)

Buca Bornova Klima Kombi Servisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez, 860. No: 35250, 1185/14. Sk., Konak – İzmir

Telefon : (0232) 227 66 44

Buca Bornova Klima Kombi Servisi Yol Tarifi

Bornova Klima kombi Servisi

Bornova Klima Kombi Servisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez, 860. No: 35250, 1185/14. Sk., Konak – İzmir olan Bornova Klima Kombi Servisi, işletmesine (0232) 227 66 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Klima Kombi Servisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Klima Kombi Servisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Klima Kombi Servisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Klima Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Klima Kombi Servisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Klima Kombi Servisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Klima Kombi Servisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Klima Kombi Servisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bornova Klima Kombi Servisi Yorumları

  1. Hakan Bey işinde son derece titiz olmakla birlikte çok da kibar, düşünceli bir insan. Evde 2 aylık ikiz bebeklerimizin radyatör temizliği sırasında olası üşüme durumlarını öngörerek yanında elektrikli soba getirmesi çok ince bir davranıştı. Teşekkür ederiz kendisine.

Yoruma kapalı.