Blumenhaus Nord

3.4
(15)

Blumenhaus Nord adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ackerstraße 145-146, Berlin – Germany

Telefon : 030 2806397

Blumenhaus Nord Yol Tarifi

BLUMENHAUS NORD

Blumenhaus Nord Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ackerstraße 145-146, Berlin – Germany olan Blumenhaus Nord, işletmesine 030 2806397 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blumenhaus Nord ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blumenhaus Nord yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blumenhaus Nord hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blumenhaus Nord ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Blumenhaus Nord ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blumenhaus Nord için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blumenhaus Nord bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blumenhaus Nord sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Blumenhaus Nord Yorumları

  1. Çok güler yüzlü hizmet, personel gerçekten birbirlerini tanıyor. Çiçek buketim çok güzeldi ve satıcının tamamen beğenime göre tasarlamaya çaba gösterdiğini gördünüz. Buradan tekrar satın alın!

  2. Son derece düşmanca ve gruff satıcı da fiyat etiketine göre çiçek daha fazla para istedi ve daha sonra onu fark ettiğimde herkesten önce bir müşteri olarak bana hakaret etti. İnanılmaz. Sadece kaba değil, aşağılayıcıydı.

  3. Çiçekler ve bitkiler geniş bir seçim ile büyük bir çiçekçi dükkanı. Benim için mahalledeki en iyi çiçekçi.

  4. Öneririz. En iyi tavsiye, çok güler yüzlü hizmet. Her zaman mutlu.

Yoruma kapalı.