Bizim Optik

2.7
(6)

Bizim Optik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 199/7. Sk., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bizim Optik Yol Tarifi

Bizim Optik

Bizim Optik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 199/7. Sk., Buca – İzmir olan Bizim Optik, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bizim Optik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bizim Optik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bizim Optik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bizim Optik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bizim Optik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bizim Optik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bizim Optik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bizim Optik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bizim Optik Yorumları

  1. Hiçbir şekilde gözlüğün garantisiyle uğraşmıyor. Bi söylediği diğerini tutmuyor. Alana kadar çok iyi davranıp aldıktan sonra kesinlikle ilgilenmiyor. Kırılan gözlük saoını japon yapıştırıcısıyla halletmeye çalışıp kakalamaya çalıştı

  2. Uygun fiyat ve bol seçenek… Daha ne olsun ki? Güler yüzlü çalışanlarıyla ailemizin gözlükçüsü. Kesinlikle tavsiye ederim.

  3. Baya kötü, çakma ve dandik ürün satıyorlar. Alırken ilgili, ürün bozulunca sorun çıkartıyor. Hem suçlu hem de artist

Yoruma kapalı.