Bilsev Koleji

4.5
(12)

Buca Bilsev Koleji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Buca Koop., 220/21. Sk. No:75, Buca – İzmir

Telefon : 0552 353 13 43

Buca Bilsev Koleji Yol Tarifi

Bilsev Koleji

Bilsev Koleji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Buca Koop., 220/21. Sk. No:75, Buca – İzmir olan Bilsev Koleji, işletmesine 0552 353 13 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bilsev Koleji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bilsev Koleji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bilsev Koleji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bilsev Koleji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bilsev Koleji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bilsev Koleji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bilsev Koleji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bilsev Koleji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bilsev Koleji Yorumları

  1. Okulum çok güzel asla kötü yorumları hak etmiyor bilim ,matematik ve sanat dalında çok güzel çalışmalarımız var uzaktan eğitim zamanında bile hiç bir zaman salmayan kendilerinden önce bizi düşünen öğretmenlerimiz ve müdürümüz var hiç bir zaman ayrım yapılmayan her zaman güvende hissettiren bir ev ortamı gibi sıcak ve güzel okulumuz ve dil alanında çok gelişmiş ve eğitim gönüllüsü öğretmenlerimiz var 2. yabancı dil olarak fransızca vermeleri ve kendi alanında birinci öğretmenler ile çalışmaları okulu mükemmel hale getiriyor herkese tavsiye ederim her çocuk bu zevki tatmalı .

  2. Ülkemizde olması gereken eğitim düzeyi konusunda çıtayı yükseğe çıkarmıştır.

    Butik bir okul olarak, her öğrenci ile birebir ilgilenilmektedir.

Yoruma kapalı.