Berlin Barber Shop

4.7
(48)

Barber Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedenstraße 97, Berlin – Germany

Telefon : 01520 8597894

Barber Shop Yol Tarifi

BARBER SHOP

Barber Shop Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedenstraße 97, Berlin – Germany olan Barber Shop, işletmesine 01520 8597894 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Barber Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Barber Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Barber Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Barber Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Barber Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Barber Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Barber Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Barber Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Berlin Barber Shop Yorumları

  1. Bir kayıt hemen yapıldı. Çok iyi hizmet ve makul fiyatlar.
    Daha fazla İstediğiniz ne.

  2. Oğlum personel konusunda hevesli, hızlı, çok iyi çalışıyorlar ve müşteri taleplerine cevap veriyorlar. Ben sadece tavsiye edebilirim.

  3. Şiddetle tavsiye edilir, çok profesyonel, çok arkadaş canlısı!

    Sadece yüzümdeki epilasyonu istedim. Ve çok iyi tavsiye edildi ve tedavi edildi. Yüzümdeki epilasyondan sonra hiçbir problem yaşamadım ve çok güzel, bakımlı bir sonuç aldım!

    Berber dükkanını dene. Beni bir müşteri olarak kazandın! 5 yıldız. AT THE.

Yoruma kapalı.