B&B Hotel Berlin Alexanderplatz

4.4
(1168)

B&b Hotel Berlin Alexanderplatz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Voltairestraße 3a, Berlin – Germany

Telefon : 030 234567590

B&b Hotel Berlin Alexanderplatz Yol Tarifi

B&B Hotel Berlin-Alexanderplatz

B&b Hotel Berlin Alexanderplatz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Voltairestraße 3a, Berlin – Germany olan B&b Hotel Berlin Alexanderplatz, işletmesine 030 234567590 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca B&b Hotel Berlin Alexanderplatz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan B&b Hotel Berlin Alexanderplatz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. B&b Hotel Berlin Alexanderplatz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak B&b Hotel Berlin Alexanderplatz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan B&b Hotel Berlin Alexanderplatz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. B&b Hotel Berlin Alexanderplatz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. B&b Hotel Berlin Alexanderplatz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada B&b Hotel Berlin Alexanderplatz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 1168

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca B&B Hotel Berlin Alexanderplatz Yorumları

 1. Berlin e bir daha gittiğim de kesinlikle ilk tercihim bu otel olacak.

 2. Bu eve otel denilemez, ne diyeceğimi bilemiyorum. Boktan bir yer. Akşam eve döndüğümüzde, oda o kadar çok lağım kokuyordu ki orada olamadık. Ön büro, bunun iyi bilinen bir sorun olduğunu söyledi.
  Oda bir ayakkabı kutusu büyüklüğünde. Hiçbir şey için yer yok. Bavul da değil.
  Emniyet Kasası yoktur.
  Kahvaltı atlanır. Bu korkunç. Bir şeyler alacak kadar şanslıysanız ekmek, tereyağı ve peynir. Yemek kahvesi ve tema makinesi için uzun kuyruklar. Koltuk sayısından daha fazla misafir. Bunu atla.
  Şimdiye kadar yaşadığım en kötü “otel”.

 3. Çok cana yakın personel.
  Tekrar teşekkür etmek isterim, 5 gece için rezervasyon yaptırdım ve ödeme yaptım ama maalesef 2 gece kalmak zorunda kaldım, ailevi bir problemden dolayı hemen eve dönmek zorunda kalacaktım. Oda kontrol edildi ve para sorunsuz bir şekilde hesaba geri aktarıldı.Otel yönetimine ve ekibe saygılarımla. Sana kalbi olan bir otel tavsiye edeceğim ❤️
  Çok teşekkürler.

Yoruma kapalı.