Bay Berber

4.8
(9)

Bay Berber adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe Mah, 6. Sk. No: 24 D: 4, Buca – İzmir

Telefon : 0507 199 19 60

Bay Berber Yol Tarifi

Bay Berber

Bay Berber İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe Mah, 6. Sk. No: 24 D: 4, Buca – İzmir olan Bay Berber, işletmesine 0507 199 19 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bay Berber ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bay Berber yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bay Berber hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bay Berber ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bay Berber ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bay Berber için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bay Berber bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bay Berber sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bay Berber Yorumları

  1. Randevu saati neyse o saatte hemen aldı hijyen e çok önem veren bir işletme sahibini tebrik ederim sizlerede tavsiye ederim

Yoruma kapalı.