Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof

4.2
(39)

Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : An d. Schillingbrücke 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 257600

Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof Yol Tarifi

Bar Rendezvous im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof

Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi An d. Schillingbrücke 2, Berlin – Germany olan Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof, işletmesine 030 257600 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bar Rendezvous Im Ibis Hotel Berlin Ostbahnhof Yorumları

  1. Yemek için gitme, seçenekler çok kısıtlı. İçecekler tamam, şişede buz ile birlikte gelen bir “Kukki” kokteyli deneyin. Nane tutkusu iyidir.

  2. Primzip ok ama Aperol Spritz küçük beyaz bir şarap kadehi ve makul olmayan garson sonra tam fiyatını kabul etti ve ben onu anlamam gerekir …

Yoruma kapalı.