Azi̇z Usta

3.7
(6)

Azi̇z Usta adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 63. Sk. 78/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 66 33

Azi̇z Usta Yol Tarifi

AZİZ USTA

Azi̇z Usta İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 63. Sk. 78/B, Buca – İzmir olan Azi̇z Usta, işletmesine (0232) 440 66 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Azi̇z Usta ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Azi̇z Usta yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Azi̇z Usta hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Azi̇z Usta ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Azi̇z Usta ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Azi̇z Usta için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Azi̇z Usta bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Azi̇z Usta sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Azi̇z Usta Yorumları

  1. Getir üzerinden söylediğim sipariş 1 saat 10 dk sonra iptal edildi. Boşuna beklediğinizle kalırsınız.

  2. Paça diye ekşimsi un çorbasına tatsız bir et katılmış.bildigimiz paçadan eser yok.diger yemeklerini bilmiyorum.ama bu kotu çorbada dolayi 1 puan verdim.

Yoruma kapalı.