Ayurveda Massagen In Berlin Mitte

4.8
(12)

Ayurveda Massagen In Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ackerstraße 11, Berlin – Germany

Telefon : 0179 7367114

Ayurveda Massagen In Berlin Mitte Yol Tarifi

Ayurveda-Massagen in Berlin Mitte

Ayurveda Massagen In Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ackerstraße 11, Berlin – Germany olan Ayurveda Massagen In Berlin Mitte, işletmesine 0179 7367114 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ayurveda Massagen In Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ayurveda Massagen In Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayurveda Massagen In Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ayurveda Massagen In Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ayurveda Massagen In Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ayurveda Massagen In Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ayurveda Massagen In Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ayurveda Massagen In Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ayurveda Massagen In Berlin Mitte Yorumları

  1. Hoş kokulu yağlar ve melodik, yatıştırıcı rahatlama müziği ile kendinizi başka bir dünyaya bırakın. almak. O kadar büyük ve benim ikinci kez orada ve birçok kez takip edecek! Harika bir yer, harika bir kadın ve büyük masaj.

  2. Teşekkürler, her zaman bir zevk. Bayan Grüner, müşterilerini memnun etmek için gerçekten her şeyi yapıyor. Aynen böyle devam!

  3. Tiefe Entspannung, Wärme, sehr viel Öl, welches anhand der persönlichen Konstitution im Vorgespräch ausgewählt wird. Die Streichmassage wird sehr langsam ausgeführt und führt zu innerer Ruhe und einem ausgeglichenen Gefühl. Mit viel Einfühlungsvermögen und Fingerspitzengefühl geht Frau Grüner auf das Individuum ein und bietet einen besonderen Raum der Regeneration.

Yoruma kapalı.